1

İstanbul Kanvas Tablolar

İstanbul'un estetiğini ve tarihsel mekanlarını bulabileceğiniz İstanbul duvar tabloları ile salonlarınıza bu ruhu taşıyoruz. İstanbul boğazı silüetinin tüm canlılığı ile denizin parlaklığı ve gökyüzünün dokusu net bir şekilde kanvas tablo üzerine yansıtılır. Tablo kenarlarında oluşabilecek parçalı görünümün giderilmesi ve bir bütünlük sağlanabilmesi için yansıtma efekti kullanılır. Kaliteli ve yüksek çözünürlüklü baskı fırsatını Eko tablo firması farkı ile sipariş oluşturabilirsiniz. Uygun fiyat aralıkları ile cazip ödeme koşulları İstanbul kanvas tablo modelleri arasında seçim yapabilmeyi kolaylaştıracak.

İstanbul Boğaz Manzaralı 5 Parçalı Kanvas Tablo

İstanbul Boğazı'nın sakin sularını ve durgun görüntüsünün eşsiz boğaz köprüsü ile birleştiği ışıklandırılmış renkli ve canlı görüntüsü kanvas tablo üzerine yansıtılıyor. 5 farklı parçadan oluşturulan İstanbul boğaz manzarası renklerdeki geçiş desenlerdeki canlılığı kaybettirilmeden her bir parça üzerine yansıtılır. Parçalı şekilde kullanım üç boyutlu bir görünüm sağlar.

İstanbul manzaralı kanvas tablolar evinize şıklık katacak. Oturma odası ve salon dekorasyonunda kullanıma uygun İstanbul manzaralı kanvas tablo modelleri mekanı ferahlatırken iç açıcı bir ortam sağlayacak. Mavi'nin tonlarının derinlemesine hissedildiği İstanbul silüetli kanvas tablo modelleri için bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul manzaraların yer aldığı tablo galerisi ile çok sayıda ünlü mekanın yer aldığı tabloları bir araya getirebilir ve kendinize özel tablo koleksiyonunu oluşturabilirsiniz.

Dekoratif İstanbul Kanvas Tablo Modelleri

Tarihi kaynaklara konu olan ve İstanbul'u yansıtan her bir yapının yeniden canlandırılabilecek bir alan sunan kanvas tablolar yaşam alanına farklı bir dokunuş sağlayacak. Geçmişin izlerini hissedebilmeyi İstanbul için büyülü bir şehir yapılmasına neden olan her bir güzelliğin yansıtıldığı tablolar yaşam alanına şıklık sağlayacak. İstanbul Boğaz manzarası, İstanbul'un şehir görüntüsü, çeşitli cami ve kümbetler, kervansaraylar, köprüler, Sultan Ahmet camii, Ayasofya camisi, Süleymaniye camisi, Galata kulesi, Kız kulesi ve Üsküdar'ın tarihi ve dini havasının kanvas tablo üzerine yansıtılmış halini evlerinize taşıyoruz. Tüm bu güzelliklere ulaşabilmek için site içi kategorilerden İstanbul temalı kanvas tablo modellerimizi inceleyebilirsiniz.

3 Parçalı İstanbul Kanvas Tablolar

3’lü kanvas tablo örneği ile denizin ortasında bir güzellik sunan kız kulesi'ni tablo üzerinde görebilmek büyük bir keyif. Önünde akşam çayını içebileceğiniz enfes bir boğaz manzarası, İstanbul'un semtlerinin renklerini ve canlılığını yansıtacak sokak arası şehir manzaraları, doğanın kalbini hedefleyenler için Belgrad ormanı, sevilen bir pazar yürüyüşü için Emirgan korusu... Bütün bu hisleri yeniden yaşayabilmek yaşam alanını dekore ederken anın tadına varabilmek için İstanbul şehir manzaralarının yansıtıldığı farklı desen ve modelde kanvas tablo örneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Oluşturulan her bir kanvas tablo en az üç parçalı olacak şekilde 4, 5 ve 6 farklı kısımdan oluşturulur. Ev dekorasyonuna bir yenilik sağlayabilmeyi destekleyecek İstanbul temalı şehir manzarasının yansıtıldığı renklerle hoş bir görünüm sağlıyor.

İstanbul Kanvas Tablo Fiyatı

İstanbul'u yansıtan sevilen mekanların konu edildiği çeşitli şehir manzaraları şimdi sizlere çok daha yakın. Tek parçadan ve çoklu parçalardan oluşan İstanbul manzaralarının yansıtıldığı şehir tablosu örnekleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul boğaz köprüsü, Galata kulesi, Taksim tramvayı, Ortaköy deniz manzarası, canlı bir kız kulesi manzarası sizlerle buluşuyor. Her bir tablonun arka planında şafak vakti'nin huzurunu ve akşam kızıllığının dinlendirici etkisini evlerinizde hissedebilirsiniz. İstanbul kanvas tablo fiyatları bütçeye uygun fiyatlarda ve cazip ödeme koşulları ile kısa sürede sizlere ulaştırılıyor. İstanbul temalı kanvas tablo modellerine ulaşabilmek için site içi kategorilerimiz inceleyebilir, en uygun tablo için sipariş oluşturarak hızlı teslimat seçeneğinden yararlanabilirsiniz.