1 2 >

 

Film Afişleri Kanvas Tablolar

Film afişi kanvas tablo modelleri uzman bir kadro ve profesyonel ekipmanlar ile üretimi sağlanır. Film afişlerinde aranan renklerdeki canlılık ve aslına sadık kalma özelliği göz önünde bulundurularak birebir baskı sağlanır. Uygun fiyat aralıkları ile satın alınacak çeşitli filmlere dair afiş çalışmaları kanvas tablo üzerine istenen ölçülerle işlenir. Hızlı teslimat ve güvenilir taşıma seçeneği ile kısa sürede ev dekorasyonunuza katkı sağlıyoruz. Standart modellerin yanı sıra çarpıcı, kreatif ve özgün üretim film afişi kanvas tablo modellerine Eko tablo firması farkı ile ulaşabilirsiniz.

Popüler Film Afişi Kanvas Tablo

Unutulmaz yapımlara ait film afişleri tablo modelleri en kaliteli baskı ile %100 pamuk üzerine işlenir. Kullanılan ahşap MDF'deki kalite uzun süre dayanıklı kırılma ve soyulmalara karşı dirençli bir üretim sürecinden geçer. Sevilen hiçbir zaman eskimeyen ve tekrar tekrar izlenebilen filmlerin afişleri modern, retro dinamik, geleneksel tarzda üretilerek mekanlara farklılık katıyor. Filmlerin yanı sıra ödül almış ve çok sevilen animasyonların afiş çalışmalarına da tablo üzerinde yer veriliyor. Titanik, James Bond, Harry Potter, İnception, V For Vendetta, Leon ve benzeri unutulmayan popüler pek çok film için tasarlanmış afiş çalışmalarının kaliteli versiyonları ile kanvas tablo üzerinde yansıtılmış hallerine ulaşabilmek için sitemizi içerisindeki kategorileri kullanarak kısa sürede sipariş oluşturabilirsiniz.

Süper Kahraman Film Afişleri Kanvas Tablo

Süper kahraman filmlerini seven ve tutkunu olan kişilerin oldukça hoşuna gidecek kalitede film afişi kanvas tablo modelleri sunuyoruz. Tablo üzerinde tercih edilen her bir ürün için kahramanların yansıtılmış  birbiri ile benzeyen ve renk uyumlarındaki canlılığı ile dikkat çeken içerikte oluşturulmasına dikkat edilir. Sanatseverlerin film afişlerindeki farklı ve estetik görünüşü; ev ve işyeri duvarlarına taşımalarını sağlayacak hizmeti tablo galerisi ile inceleyebilirsiniz. Batman, Superman, Tomb Raider film afişleri estetik bir şekilde tabloyu üzerine aktarılır. Üretimi sağlanan her bir kanvas tablo tek parçadan ya da çoklu parçadan oluşturulur. Oluşturulan her bir ürünün dikey ya da yatay pozisyonda farklı ebatlarda tasarımı sağlanır. Yeniliği sevenler ve evinde farklı bir tarz oluşturmak isteyenler süper kahramanlardan oluşturulmuş kişiselleştirilebilir film afişi kanvas tablo modellerini çocuk ve genç odalarında kullanılabilir.

Yabancı Film Afişleri Kanvas Tablo

Film kanvas tablo modelleri bugüne kadar pek çok ödül almış yapıtın karakterlerine ait film afişlerini içeriyor. Yalnızca yabancı film değil animasyonlar üzerine de yönelmiş olan kanvas tablo modelleri için üretimde renk uyumuna dikkat edilir. Leon, Game Of Thrones, Toy Story, Kazablanka gibi sevilerek takip edilen film içeriklerine yönelik afiş tasarımları kısa sürede hazırlanır.

Film afişi tasarımları üzerinde kişiye özel uygulamalar da sağlanıyor. Sevilen karakterlerin yüzlerini kişiselleştirebilmeyi destekleyecek uygulamalarla karakterlerin yerine geçebilir, eğlenceli ve konforlu bir çalışmadan yararlanabilirsiniz.

Film Afişleri Kanvas Tablo Fiyatı
Yerli ve yabancı kategoride unutulmayan pek çok film ve dizi yapımına dair kaliteli görsel öğelerle desteklenen kanvas tablo modelleri uygun fiyatlar ile satışta bulunuyor. Firmamız aracılığı ile iletişime geçerek satın alınabilecek olan film afişi kanvas tablo fiyatları her bütçeye uygun kolaylık sağlayacak ödeme seçenekleri ile hizmet sunuyor. 4 farklı renk kalitesi ile baskı uygulanarak standart bir fotoğraf oluşturulur. Tablo üzerine yansıtılan her bir içerik tamamlandıktan sonra yaklaşık 1 ile 3 gün içerisinde teslim edilir. Çarpıcı desenlerin her biri geçmişi yansıtan siyah-beyaz desenler, retro tarzı panoramik uygulamalarla karakterler tablo üzerine işlenerek kısa sürede evinize ulaşır.