1 2 >

Harita Kanvas Tablolar

Dünya çapında bölgelerin ön planda tutulduğu dünya haritası modelleri renklendirilmiş ve kaliteli baskı ile yaşam alanlarınızda yer buluyor. Sevdiklerinize hem eğlenceli hem de eğitici bir hediye verebilmenin farkını yaşayın. Harita kanvas tablo onlarca farklı seçeneği ile şaşırtıcı bir hediye verebilmeyi sağlıyor.

Harita kanvas tablo modellerinde dünya haritası, kişiselleştirilmiş şehir haritaları, Türkiye haritası, belirli bir kıta veya okyanusun özel lokasyonu, geçmiş dönemlere ait antik görünümlü haritalar üretilebiliyor. Eko tablo firması farkı ile satın alabileceğiniz kaliteli, yüksek çözünürlüklü harita kanvas tablo modelleri için kısa sürede hızlı ve güvenilir adımlar ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Dekoratif Harita Kanvas Tabloları

Yaşam alanlarına heyecan ve renk katan harita tablolar bulunulan mekanda kendinizi en iyi şekilde hissetmenizi sağlar. Tek parçadan oluşabileceği gibi çoklu parçalardan oluşabilen harita tablo modeli ev ve işyerlerine uyumlu hale getiriliyor. İkili, üçlü, dörtlü ve beşli farklı parçalardan oluşturularak daha gerçekçi ve üç boyutlu bir görünüm alabilmeyi sağlayan dekoratif unsurlu harita kanvas tabloları uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor.

İş yerlerinde kullanılan dünya haritası modelleri tasarımında daha çok lazer kesim kullanılır. Lazer kesim ile oluşturulan oval, yatay, dikey tasarımda dünya haritası modelleri genellikle siyah, beyaz, kahverengi tonlarının hakim olduğu renk kataloğundan oluşur. Tablo galerisi içerisinde yer alan renklendirilmiş tipografi haritası, sanatsal içerikli dünya haritası modelleri, mitolojik dünyayı yansıtan harita modelleri ya da Piri Reis'in dünya haritasının kanvas tablosu üzerine aktarılmış şekli ile mekanlardaki estetik dokunuşu duvarlara yansıtabilmeyi sağlıyor. Antik zamanlara ait dünya haritası şeklinin kaliteli baskı ile bir araya geldiği kanvas tablo satın alma işlemleri için sipariş verebilirsiniz.

Kişiye Özel Harita Kanvas Tablo

Kişiye özel oluşturulabilecek şehir haritası tasarımı ile en güzel anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Haritalandırılmış kanvas tablo modellerinde sevdiğiniz kişilerle en çok vakit geçirmiş olduğunuz yerlerin haritasını, enlem ve boylam ölçüleri ile belirli bir lokasyon üzerinde tasarlıyoruz. Konum bilgileri aracılığı ile tablonun özelleştirilmesi sağlanmakta.

Dünya haritası kanvas tablo ile yağlı boya tablo modelleri, modern ya da geleneksel görünümlü dekoratif şekilde oluşturulabilecek renk seçenekleri ile üretiliyor. Haritaların ışıklandırılmış modelleri bulunan mekana farklı bir hava katıyor.

3D Harita Kanvas Tablo

3D kanvas tablo modelleri bozulan mekandaki havayı değiştirerek daha estetik bir görüntü elde edebilmeyi sağlar. Dünyanın ilk yaratılışından itibaren kıtalararası oluşumundaki geçiş evreleri ve Dünya haritasının bugünkü şeklini alma sürecindeki tüm aşamalarının farklı kanvas tablolar üzerine yansıtılmış halini site içi kategorilerimiz de bulabilirsiniz. Pek çok tablo günümüz modern koşullarına uygun şekilde tasarlanırken daha geleneksel, vintage dünya haritası kanvas tablo modelleri de tasarlanabilir.

Ev içerisinde; yatak odasında, mutfakta, oturma odasında ve salonda duvar aksesuarı olarak kullanılabilecek dekoratif harita modelleri kaliteli %100 pamuklu kanvas tablo üzerine işlenir. Baskıda kullanılan yüksek çözünürlüklü grafikler görüntüde modern bir oluşum sağlar.

Harita Kanvas Tablolar Fiyatı
Kaliteli mdf tablo üzerine oluşturulan dünya haritası kanvas tablo modellerini uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Sevdiklerinize özel günlerde hediye etmek amaçlı kullanılabilecek fotoğraf baskılı gökyüzü temalı harita kanvas tablo modellerine kişiselleştirme alanı üzerinden uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Kullanılan baskı tekniği, tekli ya da çoklu parçalardan oluşuyor olması ve haritanın boyutundan kaynaklı olarak fiyatlarda değişiklik söz konusu olabilir. Bulunulan mekana dekoraktif bir hava katan ev, işyeri, okul, ofis gibi ortamlarda rahatlıkla duvar dekorasyonunda kullanılan harita kanvas tablo modelleri için sitemiz içerisinde kategorileri ziyaret edebilir, en kısa sürede siparişinizi oluşturabilirsiniz.