1 2 3 ... 6 >

 

Retro Kanvas Tablolar

Retro kanvas tablo modellerinde şehir manzaraları, yalın doğa mekanları, çeşitli geometrik figürler ve çarpıcı desenler ile oluşturulur. Geniş bir kategoride ele alınabilecek Retro kanvas tablo modelleri geçmişin izlerini yansıtırken modern teknikler kullanılarak kaliteli bir işçilik sunuluyor. Moda haline gelmiş 1980'li yılların giysilerini yansıtan retro tablo modelleri dönemin kültürünü bugüne taşıyor. O döneme ait özel parçaların kıyafetlerde ve araçlarda yansıtılmış şeklini fuşya, mor, hardal sarısı ve yeşil tonları üzerinde yoğunlaşmış etkisi ile bulabilirsiniz. Eskinin çarpıcı zevklerini ön plana çıkaran retro tablolar özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz unutulmaz bir sürpriz yapabilmeyi de sağlıyor. Eko tablo firması aracılığı ile üretilen her bir Retro kanvas tablo modeli kaliteli işçilik ve uygun ödeme koşulları ile sitemizde satışta bulunuyor.

En Uygun Retro Kanvas Tablo

Retro tablo modelleri ile nostalji evinize taşıyoruz. Çocuk ve genç odalarında mekanda yenilik ve estetik bir görüntü oluşuyor. Klasikleşmiş ve popülerliğini koruyan eski reklam filmleri, en beğenilen film afişleri üzerindeki dekoratif görüntüler ve yazılarla buluşarak tablolarda retro tarzını yeniden ön plana çıkarıyor. Yatay ve dikey pozisyonda üretimi sağlanabilen kişiselleştirilmiş özel ihtiyaçlar doğrultusunda üretimi sağlanan retro içerikli kanvas tablo modelleri de bulunur. 1930'lu yılların popüler bilim kuşağında etkisini yitirmemiş reklam afişleri pop art sanatı ile kanvas tablolara işleniyor. 1700'lü yılların aktörlerini ve askerlerini konu edinen kanvas tablo galerisi içerisinde yer alan bu imaj eskitilmiş görüntüsü ile hem şık hem de geleneksel bir hava oluşturuyor. Pin up kızlarının da yer aldığı çok sayıda Pop art Retro kanvas tablo modeli yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi ile duvarlarınızda yerini buluyor.

3’lü Retro Kanvas Tablo

3’lü retro tablo geometrik desenli şehir manzaralı ve soyut temalardan oluşur. Dekorasyonunda farklı ve çarpıcı bir incelik sunan eskitme tablolar yüksek kalite ve uygun fiyatlar ile satışta bulunuyor. Üç farklı modelin estetik görüntüsü göz önünde bulundurularak birbiriyle uyumlu halde üretimi sağlanır. Duvarda kullanılan her bir parça renk ve tema uyumu ile dikkat çeker. Kendinize özel kişisel retro kanvas tablo modellerini oluşturabileceğiniz seçenekler ile kısa sürede kanvas tablo farkını yaşayabilirsiniz.

Saatli Retro Mdf Tablo

Retro kanvas tablo modelleri salon duvarında kullanılabilme ye uygun estetik bir oluşum sunuyor. Her bir model ahşap çıta üzerine gergin ve sağlam bir şekilde işlenen yüksek çözünürlüklü dijital baskıdan oluşur. Baskıya aktarılan her bir motif birebir aynısını yansıtacak şekilde işlenir. Retro MDF tablo modellerinde klasik türlerden farklı olarak dijital yada manuel saat fonksiyonu da ekleniyor. Zamanı kovalayan eskiyi teknoloji ile buluşturan retro kanvas tablo modellerine site içi kategorilerimizden ulaşabilirsiniz. Renklerin canlılığı ve parlaklığı tasarımlarda retro detayı da göz önünde bulundurularak eskitilmiş bir görüntü sunuluyor. Yenilenen teknoloji ile uyumlu retro kanvas tablolar geçmişin izlerini bugün de yaşamayı sağlıyor.

Retro Kanvas Tablo Fiyatları
Retro kanvas tablo fiyatı kullanılan malzemeler tablo üzerinde renklendirme çalışmaları tablo boyutlarındaki farklılıklar üzerinden belirlenir. Retro kanvas tablo modelleri tek parçadan oluşabileceği gibi çoklu parçalar bir araya getirilerek estetik bir görüntü oluşturulur. Yenileşen teknolojik altyapı ile görüntüde kusursuzluk ve yenilikçi bir performans ile kısa sürede hızlı teslimat seçeneği doğrultusunda retro kanvas tablo ürünlerini teslim ediyoruz. Tablo üzerinde yapılan kolaj çalışmaları farklı ve modern bir görüntü sağlıyor. İş yerinde uygun dekoratif bir görüntü sağlayan retro kanvas tablo modelleri bütçeye uygun fiyatlar ile kısa sürede sipariş oluşturulabilir.