1 2 >

Ünlüler Kanvas Tablolar

Popüler hale gelmiş ve dünya çapında belirli bir üne sahip olan farklı sektördeki sanatçıların kişisel portresi ve çalışması kanvas tablo üzerine işleniyor. Unutulmayan film sahnelerini ölümsüzleştirebilmek ve ölümsüzleşen kareleri sevdiklerinizle paylaşabilmek için ünlülere ait kanvas tablo üretimini gerçekleştiriyoruz. Hedefimiz kaliteli ve yüksek çözünürlüklü kanvas tablo modelleri sunabilmenin yanı sıra sağlığa elverişli kaliteli malzemeler kullanarak gönül rahatlığı ile yaşam alanında kullanılabilecek tablolar üretebilmektir.

Çeşitli rollerde görev almış sinema oyuncuları, popüler sporcular, pop art sanatına ait ünlü kanvas tablolar yüksek çözünürlüklü teknolojik cihazlar ile kanvas tablo üzerine işleniyor. Üretimde kullanılan her bir malzeme sağlıklı, hava ile temas ettiğinde hastalık riski bulunmayan HD kalitede görüntü alabilmeyi sağlayacak baskı hizmeti ile sizlere en iyi kanvas tabloyu sağlıyoruz. Sipariş oluşturabilmek için Eko tablo firması ile irtibata geçebilir, kategori içerisindeki seçeneklerden ünlülere ait tabloları inceleyebilirsiniz.

Ünlü Sinema Kişileri Kanvas Tabloları

Dünya sinemasına konu olan ünlü kişilerin dekoratif portreleri siyah, beyaz, renkli ve canlı karelerle evlere taşınıyor. Farklı rollere bürünmüş film karakterleri, sinema oyuncuları, spor alanında ön plana çıkmış kişiler, liderler, belirli bir simgeyi ifade ederek sembolleşmiş sanat insanları ünlülerin tabloları kanvas tablolar ile ölümsüz hale getiriliyor.

Unutulmaz yapımların, çok sayıda Oscar ödülü almış filmlerin baş karakterlerinin yüksek çözünürlüklü ve kaliteli bir baskı ile kanvas tablo üzerine işlendiği her bir tablo bulunulan mekanda dekoratif bir görüntü oluşturuyor. Türk ve dünya edebiyatına ait ünlü yazarların ve şairlerin de portreleştirildiği kanvas tablo satın alımları için site içi kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Ünlü Ressam Kanvas Tabloları

Tarihte belirli bir yer edinmiş ünlü ressamların oluşturduğu resimler kanvas tablolarda yeniden gün yüzüne çıkıyor. Döneminde oluşturdukları her bir tablo yaşanılan dönemin izlerini aktarırken gizli ve çarpıcı kareler kanvas tablo üzerinde en ince detayına kadar yansıtılır. Van Gogh, Picasso, Salvador Dali 20.yüzyıla damgasını vuran pek çok ressamın ünlü tablolarının vücut bulmuş hali ev ve işyerlerinde dekoratif unsur olarak kullanılabilir. Estetik ve sanatsal bir bakış açısına sahip olan bireylerin yaşam alanına taşıyabilecekleri ünlü ressamlara ait tablolar kaliteli bir baskı ile üretilir.

Ünlü sanatçıların tabloları etkilendikleri akımların izlerini taşır. Oluşturdukları eserlerden herhangi bir nitelik ve nicelik kaybı yaşatılmadan birebir aslı kanvas tablo üzerine kopyalanarak kusursuz bir görünüm elde edilmesi sağlanır. Her bir tablo kaliteli bir baskı sürecinden geçirilir ve duvar dekorasyonunda yer bulur. Yatay ve dikey üç boyutlu seçenekleri ile sipariş oluşturabilirsiniz. %100 pamuk kanvas üzerine işlenen ünlü ressamlara ait tablolar uygun fiyatlar ile satın alınabilir.

Dünyaca Ünlü Kişilerin Kanvas Tabloları

Romantik, sürrealist, natürmort, egzotik çok sayıda çarpıcı kareleri yansıtan dünyaca ünlü kişilere ait kanvas çeşitli modeller tablo galerisi üzerinden inceleme yapılarak oda dekorunda kullanılabilir. Yüksek kaliteli teknolojik cihazlar ile oluşturulan her bir tablo tekli ya da çoklu parçalardan oluşur. Parçalı modellerin çoğu duvar üzerinde kombinlendiğinde üç boyutlu bir görünüm elde edebilmeyi sağlar. Bu görüntü daha canlı, parlak ve estetik bir görünebilmeyi hedefleyenler için cazip bir seçenektir. Hayalinizde bulunan kanvas tablo modelleri için istenen ölçüyü firmamıza ileterek kısa sürede siparişinizin oluşmasını sağlıyoruz.

Ünlüler Kanvas Tablo Fiyatı

Ünlü yüzlere ait estetik tablolar uygun ödeme koşulları ile yaşam alanlarını renklendiriyor. Her bir tablo üzerinde parlaklık ve canlılığı koruyabilmek için özel solüsyon ile parlatma tekniği uygulanır.

Türk ve dünya çapında belirli bir popülerliğe kavuşmuş ünlüler tablosu modelleri, oluşum aşaması, renklendirmede ki farklılık ve boyutları ile farklı fiyatlara satılır. Uygun ödeme koşulları ve cazip fiyat listesi ile sitemiz içerisinde ki kategorileri aracılığı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz.