1 2 3 >

 

Zen Kanvas Tablolar

Buda popüler kültürünü yansıtan Zen tablo modelleri ilgi çekici içerikler ile Eko tablo firması farkı ile satın alınabilir. Uygun fiyatlarla üretimi sağlanan Zen tablo modelleri ile yansıtılan etnik kökenli kanvas tablo figürlerini hızlı ve güvenilir teslimat garantisi ile yaşam alanınıza taşıyoruz.

Buda Zen Gautama Popüler Kültür Kanvas Tablo

Sanat severlerin ortak görüşü Buda kültürünü etkisi altına almış populerist yaşam tarzını canlı ve renkli tablolar ile yansıtmayı sağlayan zen buda kanvas tablo modelleri ile etnik desenleri yaşam alanında kullanabilirsiniz. Etnik ve geleneksel Zen anlayışına göre sağaltıcı, gerçekliği fark etmeyi sağlayıcı bir ruha, anda kalabilmeyi destekleyen çarpıcı ve figüratif desenlerden oluşturulmuş kanvas tablo modelleri bulunan mekana ferahlık ve aydınlık sağlıyor. Buda kültürü inancına göre ruh ve beden sağlığını yatıştırabilmeyi, olayların iç yüzünün farkına varabilmeyi, dingin ve telaşsız bir yaşam şekline geçiş yapabilmeyi sağlayacak bu kutsal taşlar ve Zen inancına yönelik çeşitli figüratif öğeler ile merak uyandıran Zen kanvas tablo modelleri ile bulunulan mekanda mistik bir hava oluşturuyor.

Siyah Taş ve Çiçek Zen Kanvas Tablo

Siyah çakıl taşı ve beyaz çiçekler ile kombinlenmiş huzuru, rahatlığı ve arınmayı simgeleyen kanvas tablo modelleri yatay ve dikey pozisyonda üretilmektedir. Özel HP teknolojisi kapsamında üretilen her bir resim öğesi canlı bir işçilik vadediyor. Zen stone kanvas tablo modellerinde sağlanan kaliteli işçilik, ince detaylardaki hassas dokunuşların farkında olmak zevkli parçaların oluşmasını sağlar. Siyah Zen taşının yeni enerjiye ve şu anda temsil ettiği bilinir. Zen öğretisi göz önünde bulundurularak oluşturulan bu felsefe üzerine farklı figüratif desen ve motifleri bulabileceğiniz kanvas tablo modelleri kısa sürede evinize teslim ediliyor. Okyanus içerisinde yer alan her bir çakıl taşı hakikate ulaşabilmeyi sağlama özelliği ile tablo galerisi içerisinde yerini alıyor.

Taş ve Çakıl Zen Kanvas Tablo

Mekanlara canlı ve dinamik görünüm sunan taş ve çakıl karışımı ürünlerin bulunduğu Zen kanvas tablo modeli çarpıcı renkleri ile göz dolduruyor. Bu alanda dinamik bir görünüm sağlayan her bir model kaliteli malzemeden üretilir. Kullanılan malzemelerdeki kalite uzun yıllar güvenle solmadan ve kırılmadan elde edilebilir bir içerik sağlıyor. %100 pamuk üzerine üretilmiş kaliteli dijital baskı hava ile temas ettiğinde vücuda zarar vermeyecek sağlıklı boyalar ile oluşturulur.

Zen canvas art modelleri göz önünde bulundurularak oluşturulan her bir tablo zamanla esnekliğini yitiren ya da ahşap alanlarında yıpranma oluşmasına neden olabilecek üretimden uzak imal edilir. Tablo kenarında oluşturulan baskı resmin dokusal devamlılığını sağlar. Bu sayede tablo üzerinde çerçevelendirme tekniklerine gerek kalmadan pratik bir şekilde kullanım sağlanır.

Zen Kanvas Fiyatları

Zen kanvas fiyatları oluşturulurken etkili olan tablonun ebatları dikey ya da yatay oluşu, ölçülerdeki esas alınan orantı oranı, tablo üzerinde oluşturulan resim çalışması tekli ya da çoklu parçalardan oluşması etkiler. Eko tablo firması farkı ile satın alınacak her bir ürün kalite standartları göz önünde bulundurularak üretimi sağlanır. Hızlı teslimat seçeneği ile kolaylıkla kargolanır.

Aydınlığı parlaklığı varoluşta ki asıl hedefi anlamayı destekleyecek Buda Zen inancını yansıtan kaliteli ve yüksek çözünürlüklü ögelerin her biri kanvas tablo üzerine yansıtılır.

Kıymetli taş olarak da adlandırılan Zen inancında kullanılan her bir çakıl taşı yanında kendinin zıttı renkte bir çiçek ile resmedilir. Ev ve işyerlerinde estetik ve huzur dolu Zen kanvas tablo modellerinden herhangi birini inceleyebilmek ve sipariş oluşturabilmek için sitemiz kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.