1 2 3 ... 10 >

 

Soyut Kanvas Tablolar

Ünlü ve popüler hale gelmiş ve tarihte belirli bir yer edinmiş olan ressamların soyut resim çalışmaları bulunan mekanın havasını değiştiriyor. Kaliteli ve yüksek çözünürlüklü bir baskı sonrasında üretilen her bir parça sağlam mdf ürün üzerine işlenir. Eko tablo firması farkı ile hızlı ve güvenilir teslimat süreci sonunda istenen siparişin teslimi güvenilir bir şekilde sağlanır.

Soyut kanvas tablolar baskıda kullanılan desenlerdeki canlılık korunarak beğenilen ve sevilerek kullanılan ürünler haline gelir. En güzel soyut kanvas tablo modellerini bulabileceğiniz sitemiz içerisindeki kategorileri ziyaret ederek seçenekleri görebilirsiniz.

Soyut Kanvas Tablo

Soyut kanvas tablo modelleri duruşu, şekli, çizgilerdeki çarpıcılık göz önünde bulundurulduğunda sevilerek kullanılan dekoratif unsurlardandır. Pek çok ünlü ressama ait soyut tablo çalışmalarını bulabileceğiniz site içi arama özelliği ile çeşitliliği arttırıyor. Sanatsal çalışmalara yeni bir boyut kazandıran geçmişin soyut akımlarının kanvas tablolar üzerine yansıtıldığı projeler yüksek çözünürlüklü makinalarla alana aktarılır. Kullanılan %100 pamuk bez üzerine işlenen her bir çizgi orijinal tabloya uyumlu bire bir benzeri olacak şekilde tasarlanır.

Soyut unsurların verdiği şaşırtıcılığın, orjinal dokusu ile hissedildiği her bir tabloda asalet ve estetik dokunuş fark ettirilir. Şık ve modern tablolar yaşam alanında duvarlara güzel bir dokunuş sağlar. Boyamada kullanılan malzemeler sağlığa elverişli hava ile temas ettiğinde zarar vermeyecek niteliktedir.

Modern Soyut Tablolar

Ev ve işyerlerinin duvarlarında tercih edilen soyut dev tablolar özel isteğe göre üretilir. Üretimde kullanılan her bir öğe kişisel sağlığa zarar vermeyecek parçalardan oluşur. Soyut desenlerin çarpıcı renklerle bir araya geldiği muhteşem uyumun gözlere yansıtıldığı modern soyut tablo çalışmaları kısa sürede evlerinize taşınıyor.

Ruhun iç dinamiklerine yansıtıldığı duyguların en çarpıcı nitelikleri ile ön plana çıkarıldığı soyut tabloların temsilcisi Kandinsky'e ait birbirinden farklı ve estetik yağlı boya tablo ürünleri mekanın havasını farklı ulaştırıyor. Soyut çalışmaların alt tabanını bakıldığında daha çok evrensele hitap edebilmenin dışında figür barındırmayan desenlerden oluşur. O dönemlerde daha çok mekanların desenlerin figüratif temaların ön plana çıkarıldığı insanların resmedilmesinin yasak olduğu bir süreçte ortaya çıkmış eserleri bugün günümüzde evlere taşıyoruz.

Salon İçin Soyut Tablo Modelleri

Soyut ünlü tablolar her dönem popülerliğini devam ettiren ünlü parçalardan oluşur. Soyut çalışmalar da daha çok öznellik hakimdir. Her tasarımcı kendisine has bir bakış açısı ile olayları yorumlar. Duyguların daha çok ön plana çıkarıldığı bu çalışmalar renklerin uyumu dikkat çeker. Anlayan gözlere farklı bir pencere ve bakış açısı sunacak salon tipi soyut tablo modelleri için site içerisindeki tablo galerisi alanını ziyaret ederek farklı figürleri inceleyebilirsiniz.

Salon için oluşturulan her bir soyut kanvas tablo modeli tekli ikili, üçlü, dörtlü ve beşli farklı parçalardan oluşur. Parçalar bir araya getirildiğinde üç boyutlu bir görünüm meydana gelir. Parçalı bir görünüm dahi olsa estetik görüntü şık bir şekilde alana yansıtılabilir. Siyah, beyaz, gri, mavi, kırmızı, sarı tonlarının ön planda olduğu soyut tablo modellerinde uygun fiyatlı satın alma süreci sizleri bekliyor.

Soyut Kanvas Tablo Fiyatları
Yansıtılanın ötesine geçiş yapabilmeyi sağlayacak olan soyut tablo fiyatları bütçeye uygunluk sağlayacak uygun ödeme koşulları ile sizlerle buluşuyor. Var olan simgelerin gerçeküstücü bir yaklaşım ile daha çok sadeleştirerek açığa çıkarıldığı soyut resim tasarımları evlerde canlılığını koruyor. Görsel dünyanın ruhsal açı ile buluştuğu dinamik bir şekilde tablo üzerine yansıtıldığı soyut çalışmalar 1940'lardan beri dışavurumculuk akımı ile kendini gösteriyor. Bugünün sanat eserlerinden daha farklı objektifliğin ön planda olduğu bağımsız bir sanat dalı olarak görülen soyut çalışmaların kanvas tablosu üzerine yansıtıldığı örneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.